niedziela, 23 marca 2014

day with my girl ♥♥

#np Gold Lip - Breakfast song

Cześć, strasznie miło mi napisać, tego posta po tak długiej przerwie w blogowaniu. Myślę, że potrzebowałam czasu, aby zastanowić się o czym dokładnie chcę tutaj pisać oraz co bym chciała osiągnąć w przyszłości jako blogerka, szczerze mówiąc wywnioskowałam, że planowanie równych tematów na posty nie jest moją dobrą stroną, chyba że dany temat na prawdę mnie zainteresuje. Wtedy ja sama wkładam w danego posta wysiłek, jak  i staranność nad wykonaniem zdjęć. Doszłam do wniosku, że dzisiejszy post przeznaczę dla mojej Wiktorii, która od ostatniego czasu jest moim największym wsparciem, oraz drugą najważniejszą dla mnie osobą, bardzo chciałabym ci podziękować za to, że jesteś i mnie wspierasz w wyborach, za to iż mogę z tobą porozmawiać o wszystkim, pośmiać się i spędzić dobrze czas. Wiktoria jest dla mnie kimś bez kogo nie wyobrażam sobie aktualnie życia codziennego, nie mam pojęcia jak to nazwać, albo opisać ale wydaję mi się, że każda osoba czytająca ten post ma, lub powinna mieć kogoś takiego przy sobie. Na prawdę się cieszę, że ją mam.
Zawsze razem dobrze się bawimy, wiecie jak to jest w przyjaźni, są te gorsze i lepsze dni, wiecie co mnie najbardziej dziwi? i cieszy? z nią nigdy nie miałam jakiejś poważniejszej sprzeczki, to jest wspaniałe jak dla mnie. Chciałabym wam uświadomić, że jeżeli jesteście aktualnie nastolatkami, spędzającymi większość czasu samemu ze względu bania się przebywania w towarzystwie, bądź ze względu na swoją nieśmiałość, powinniście zacząć nad tym pracować coś z tym zrobić, przecież dobrze jest mieć taką osobę, w której można mieć poparcie. Prawda? to na prawdę nie wydaję się trudne. Lepiej jest chociaż spróbować, bo może czas na taką "zmianę" w twoim życiu?((Z góry was przepraszam, za to iż zdjęcie jest do góry nogami, ale nie miałam jak go obrócić, jednakże wydaje mi się, że całkiem nieźle to wygląda haha)) To ja i właśnie Wiktoria, dzięki której miałam inspiracje na tego posta, o czym ona nawet nie ma pojęcia. haha
 
~Uwielbiam te zdjęcia, są one moimi ulubionymi z naszych, widzę w nich swój prawdziwy uśmiech i radość z tego, że mam cię przy sobie dziękuję ci za wszystko, oraz mam nadzieje, że będzie więcej tego już do końca! będę zawsze przy tobie i pamiętaj, że możesz na mnie liczyć, ogólnie to chciałam ci jeszcze przekazać, że nie jestem dobra w pisaniu takich rzeczy, ale przynajmniej wiedz, że staram się z całego serduszka, kocham Cię mocno i dziękuję. Wiesz co jeszcze? oby to trwało jak najdłużej.
Coś co jeszcze chciałabym poruszyć to "internetowa przyjaźń" ale sądzę, że kiedyś dodam oddzielnego posta na ten temat. Także dziękuję każdemu kto wytrwał do tego momentu, mam nadzieję, że zrozumieliście chociaż część moich intencji, którymi chciałam się z wami podzielić.:) 

1 komentarz:

  1. Ładnie piszesz :))
    Zapraszam do mnie, mile widziane komentarze u obserwacja k4r0linv.blogspot.com
    :)

    OdpowiedzUsuń