sobota, 17 maja 2014

Co robię w deszczowe dni?

Cześć wam! chciałabym was osobiście przeprosić za tak długą nie obecność na moim blogu, ale musiałam poukładać swoje prywatne sprawy związane ze szkołą jak i znajomymi, możecie się domyślić czemu, gdyż zbliża się już koniec roku szkolnego i za pewne nie tylko ja mam masę ocen do poprawy!
Dzisiejszą notkę dedykuję deszczowym popołudniom, które bardzo lubię.
Mogę wtedy w spokoju i ciszy poczytać ulubione książki, posłuchać podkładów lub akustycznych piosenek, bo moim zdaniem są idealne właśnie na takie dni!:)Na dzisiejszy dzień wybrałam płytę Justina, akustyczną believe, bardzo przypadła mi ostatnio do gustu.Moją ulubioną piosenką z tej płyty jest zdecydowanie I Would, jest taka pełna humoru.
Nie jestem całkowicie pewna czy wspominałam w poprzednich postach czym się interesuję? w każdym bądź razie zaliczam do tego głownie rysunek, to moja pasja. Bardzo lubię się tym zajmować i robię coś związanego z tym właściwie codziennie. Zrobiłam zdjęcie jednego z moich szkiców aby wam zaprezentować poniżej, nie jest on może nowy, ale przynajmniej skończony i w miarę mi się podoba.


Pisałam również o książkach, bardzo lubię czytać i chciałabym w końcu poświęcić więcej czasu dla tego, oraz znaleźć serię książek, która przypadłaby mi do gustu na dłuższy czas. W tej chwili niestety jestem zmuszona do czytania lektury szkolnej, nie przepadam za czytaniem ich w sumie zależy o czym są oraz jak są napisane, moją jest "Balladyna" i szczerze nie przypadła mi do gustu.


Co do dzisiejszego posta to tyle, postaram się dodawać znów systematyczne notki, ale nie wiem czy uda mi się to iż aktualnie mam karę na laptopa i zbytnio nie mam czasu na to. Zobaczymy więc, trzymajcie za mnie kciuki w szkole i do napisania!:)

1 komentarz:

  1. jakie książki polecasz, z poza lektur szkolnych? ;)

    http://anilwords.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń